Čo Zubajda priniesla z Londýna

on

Čauteee!

som tu opäť a tentokrát som priletelaaaaa až z Londýna. Tam sa totiž vyrábajú perfektné hryzadlá z tvrdého javorového dreva a mäkkými UŠKAMI pre žužľanie od úplne prvého mesiačika bábätka.

IMG_0379

Na Slovensku  nie veľmi známe, avšak v iných európskych krajinách smer západ veľmi obľúbené hryzadlo, s dokonalým tvarom do malých detských rúčok.

Ušká sú vyrobené z kombinácie biobavlna a bambus, čo je plodina, ktorej pestovanie najmenej zaťažuje životné prostredie. Zároveň takáto látka je dosť mäkká pre jemné detské ďasná a výborne saje detské slinky, ktorých je pri raste zúbkov neúrekom.

Hryzadlo je z pevného javorového dreva a dokáže odolať tvrdým stisnutiam spôsobenými detskými zúbkami a zároveň je ošetrené bio olivovým olejom a certifikovaným bio včelým voskom. Samozrejme, keď mamička alebo otecko nájdu nejaké trhliny alebo zárezy, ja ako zubná víla Zubajda, už odporúčam prestať hryzadlo používať.

Údržba je veľmi jednoduchá. Drevené hryzadlo stačí pravidelne umývať v mydlovej vode a ušká stačí večer ručne preprať, ráno prežehliť po tej peknej časti, spraviť jednoduchý uzlík a vaše dieťatko sa môže  opäť hrať!

Na sklade máme rôzne vzory látok, ako pre dievčatká, tak aj pre chlapcov, stačí si len vybrať. Zároveň budeme stále objednávať nové, aby ich vždy priletelo len zopár z každého vzoru a mali ste tak doma jedinečnú vecičku.

Dohryzenia! 🙂

 

slide_2

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s