Hryzadlá

Zubajda vyberá hryzadlá, ktoré pomáhajú deťom zvládnuť bolesti spojené s rastom mliečnych zúbkov a pritom spĺňajú to, čomu verí:

panda_hevea Hryzadlo Hevea Panda od 0m+

patrí k TOP 10 najoceňovanejším ekologických hryzadiel na svete, vrátane prísneho Ökotestu.

Jedného dňa bol zahodený cumlík. Ten však ešte chcel robiť bábätkám radosť, tak sa stretol s ďalším a ďalším, až ich bolo toľko, že v dielni dánskych dizajnérov z neho vyrobili túto milú Pandu. Tá sa dá nielen dobre chytiť, ale má aj vrúbky na oboch stranách, ktoré masírujú detské ďasná a zmierňujú tak bolesti pri raste prvých zúbkov.

Cena: 10,90€                             

OBJEDNAJ

kawan_m Hryzadlo Hevea Kawan 0m+

AKTUÁLNE VYPREDANÉ!

je Pandina sestrička. Je vyrobená z prírodného kaučuku, ručne maľovaná rastlinnými farbivami a deťom sa ľahko drží aj v tých najmenších rúčkach.

Keď boli dánski dizajnéri v Malajzii všimli si jedného chlapčeka. Ten mal svoju kamošku, bielu kačku, ktorá s ním bola už od čias bábätka. Mali sa tak veľmi radi, že aj keď mal vtedy chlapec už 7 rokov, kačička s ním chodila všade, dokonca aj do školy. Kawan znamená po malajsky priateľ. Povedz ako sa volá tvoj najlepší kamarát/kamarátka? (Kvak!)

Cena: 12,90€                                

OBJEDNAJ

JJ hryzadlo_m.png

 

Hryzadlo UŠKÁ Jack and Jillaroo 0m+

sú obľúbeným darčekom pri narodení detí. Je vyrobené z pevného javorového dreva a z biobavlny a bambusu. Rokmi overený tvar, ktorý sa deťom ľahko drží a pomáha pri raste detských zúbkov.

Dávno pradávno žil jeden dedko a babka. Obaja boli veľmi šikovní a  starali sa o svoj domček a záhradku tak, že sa im tam veru dobre bývalo. Mali aj syna a ten mal 7 detí. A viete s čím sa deti najradšej hrávali, keď boli úplne maličké? No predsa s UŠKAMI, hryzadlami, ktoré im spolu ich dedko s babkou po večeroch vyrobili.

Cena:6,99€                                

OBJEDNAJ