Zubné kefky

Zubné kefky sú obľúbenou zdravým zúbkom prospešnou vecičkou, ktorú Zubajda odporúča každému dieťaťu. Môžu ich používať samé alebo spolu s rodičmi a zaspievať si predtým pesničku Zúbky:

IMG_3064_upr Zubná kefka Jack n´ Jill od 4m+

je prvá kefka svojho druhu navrhnutá pre deti. Ergonomická rúčka je vyrobená z kukuričného škrobu a má mäkké nylónové vlákna. V ponuke sú všetky 4 motívy zvieratiek.

Poznáte to. Aj zvieratká majú svoje zúbky. Taký žralok má dokonca viac radov naraz. No a ta je samozrejmé, že zubaté zvieratká majú s nimi aj svoje starosti, preto si niekedy navzájom vysielajú dymové signály, že čo ich trápi, či ten predný rezák, alebo naopak zadná stolička. A viete, ktoré zvieratko nemôže svoje starosti so zúbkami dať vedieť Zajkovi, Hrošíkovi a Koale?…ale naopak sa o nich sťažoval Praprazajkovi, Praprahrošíkovi a Praprakoale?

(správna odpoveď: kuk doľava)

Cena: 3,99€                             

OBJEDNAJ

IMG_3060_m Silikónová zubná kefka na prst Jack n Jill 6m-18m

je parádna pomôcka pre všetky dôsledné mamičky a tatinkov. Je vyrobená zo 100% lekárskeho a potravinárskeho silikónu, jemná k ďasnám a jednoduchá na použitie. V balení sú 2ks.

Bolo raz jedno dievčatko, ktoré rodičia nazvali elegantným menom Teodora. Teuška bolo spokojné bábätko a robila im radosť každý deň. Dokonca aj keď jej zúbky rástli. Deti často svrbia dasná, keď zúbky rastú, avšak ona patrila k tým, ktoré sa len zobudili, a zúbok už bol v pusinke.

Ktorý bol tvoj prvý zúbok a ktorý posledný, ktorý ti narástol? Pošli fotku so zubatým úsmevom na Zubajdin mail a máš zľavu na celú objednávku 5%.

Cena: 4,99€                                

OBJEDNAJ